----------------

info@asistanin.com

+90 352 353 36 38

 • Hakkımızda

  Hakkımızda

  Biz Kimiz

  Asistanın Dijital Reklam Ajansı 2019 yılında Kayseri’de reklamcılığa yeni bir soluk ve farklılık getirebilme amacıyla kuruldu. Tam kapsamlı hizmet anlayışı ile çözüm önerileri sunarak, kısa zamanda birçok başarılı projeye imza attık. Görsel kalitemizi ön planda tutarak, hizmet verdiğimiz müşterilerimiz ile uzun ömürlü ilişkiler kurduk. Amacımız logo tasarımı yapıp, kartvizit yapıp günümüzü geçirmek DEĞİLDİ; markaların, işletmelerin kurumsal kimliklerini yenilenen ve her gün büyüyen bu dijital dünyada yer almaları ve teknoloji ile birlikte sizlerin marka ve işletmenizin büyümesi için elimizden geleni yapmak için yola koyulduk. Bunun yanı sıra ülkemizin ve dünyanın sosyal medyada geçirdiği zamanı göze alarak firmamız bünyesine; Sosyal Medya Yönetimi ve Sosyal Medya Danışmanlığı hizmetlerini ekledik ve binlerce kişinin dikkatini çektik.

  Bugüne kadar çalıştığımız yüzlerce firma için kurumsal kimlikler tasarladık, yeni markalar oluşturduk, kampanyalar hayata geçirdik, pazarlama stratejileri ürettik. Yaratıcılığımız ve deneyimlerimizle değere değer kattık. Değişmeyen tek şey heyecanımız, işimize duyduğumuz ilgi ve sevgi, iş ortaklarımıza yaşattığımız başarı ve gurur duyguları.

  Reklam, tasarım & grafik, web tasarımı, sosyal medya danışmanlığı, logo tasarımı, kurumsal kimlik oluşumu, yazılı, görsel, işitsel, outdoor medyalarda yaratıcı reklam çalışmaları alanlarında hizmetler veriyoruz.

  Reklamcılığın yanı sıra yenileşen ve kendini geliştiren yenilikçi ekip ruhumuz ile birinci yılını doldurduğumuz 2020 Mayıs itibariyle ön muhasebe, ERP ve E-Dönüşüm çözümleri sunmaya başladık. Bu alanda bayisi olduğumuz çözüm ortakları ve kendi yazılım desteğimizle hizmet vermekteyiz.

  Vizyonumuz

  Müşterilerimizle sağlam ilişkiler kurmayı ve birlikte yepyeni fikirlere ulaşmayı ilke ediniyoruz. Yüz yüze iletişimin önemini çok iyi biliyor ve müşterilerimize markalarına değer katacak yaratıcı iletişim çözümleri sunuyoruz. Markanın gereksinimlerine göre öngörü, planlama, yaratım, yazım, grafik tasarım, yazılım, grafik uygulama, müşteri ilişkileri, tanıtım ve organizasyon hizmetlerimizle kurumsal iletişim ajansınız olarak yanınızdayız.

  Misyonumuz

  Kalite, güvenlik, nitelik ve konfor. Saygınlık, etkinlik ve verimlilik. Takım çalışması. Değişime açık olmak ve yeniliklere ayak uydurmak. Çevreye duyarlı faaliyet. Çalışanların ve müşterilerin memnuniyetini gözetmek. Sorumluluk, bilgi, tecrübe ve yetki paylaşımına özen göstermek. Müşterileri ile çalışanları arasındaki iletişimi en üst düzeyde kurmak ve kurulan iletişimin kesintisiz işlemesini sağlamak. Müşteri memnuniyetini, kazanç elde etmekten öncelikli görmek. Faaliyetlerinin her aşamasında, müşterilerine ve çalışanlarına karşı şeffaf bir yönetim anlayışı oluşturmak. Dürüst çalışmak. Hizmetleriyle, nitelikli üretimiyle ve insanımızın yaşam kalitesini yükseltme noktasındaki çalışmalarıyla fark edilmek. Verilen her sözü zamanında yerine getirmek.