----------------
Weiss Architecture Studio

Quis autem vel eum iure reprehenderit qui in ea voluptate velit esse quam nihil molestiae lorem.

info@asistanin.com

+90 352 353 36 38

Prodüksiyon

Prodüksiyon

Görsel iletişimin güçlenmesi ile beraber, firmalar daha kalıcı olabilmek ve insanları daha çok etkileyebilmek için görselliğe ve işitselliğe daha çok önem vermeye başlandı. İnsanların tercih seçenekleri arttıkça firmalar arasındaki rekabette arttı ve tanıtım yapabilmek için yeni yollar aramaya başladılar. Eskiden sadece fotoğraflar yoluyla tanıtım yapabiliyorlarken artık fotoğrafları art arda göstererek onları hareketli hale getirmeyi başardılar ve videolar bu şekilde hayatımıza girdi.

Reklamın çok önemli bir parçası haline gelen videolar tanıtım filmlerinin vazgeçilmez parçası oldu. Dünya üzerindeki insanların %90’dan fazlasının neredeyse gününün tamamını video izleyerek geçirdiğini düşünürsek videoları ne kadar sevdiğimizi görebiliriz.

Kaliteli Ve Özgün İçerik

Videolar sayesinde verilmek istenilen mesaj en kısa sürede en doğru şekilde anlatabiliyor Aynı zamanda görsel ve işitsel olarak verilen mesajların daha kalıcı olduğu da araştırmalar tarafından doğrulanıyor. Günümüzde videolar markaların imajlarını temsil eden en önemli niteliklerden biri haline gelmiştir.

Ürünlerinizin ve hizmetlerinizin tanıtım videolarını çekerken, hedef kitle analizi ve imajınıza uygun kurgular tasarlayarak, kaliteli içerikler üretiyoruz. Son teknoloji modern ekipmanlarımız ile havadan ve karadan çekimler yaparak doğru açıları yakalamaya çalışıyoruz. Video çekim sürecindeki işbirlikçi tavrımız ile sizlerin istekleri doğrultusunda gerçekleşen çekimlerde, ekibimizin bir parçası gibi hissetmenize önem veriyoruz. Fabrika videolarından, mağaza videolarına birçok alanda hizmet vermekteyiz. Doğru açıdan bakarsak her şeyin güzelleşeceğine inancımız tam.

Reklam Filmi Çekimi

Reklam Filmi, günümüzde genişleyen ürün yelpazesi ve buna bağlı artan rekabetle birlikte markalar için olmazsa olmaz bir hâl almıştır. İşte biz de tam bu noktada, markanıza en uygun reklam filmini hazırlayarak rakiplerinizden ayrışmanızı ve satışlarınızı artırmayı hedefliyoruz.

Marka & Ürün Tanıtım Filmi

Kurumsal tanıtım filmi ile markanıza olan güven duygusunu tazeleyebilirsiniz. Tanınan bir marka güven verir, güven sürekli satış getirir. Bunu çok iyi biliyoruz ve markanızı doğru şekilde anlatacak kurumsal tanıtım filmleri ve reklam filmleri hazırlıyoruz.

Kurgu Montaj

Montaj uzmanlarımız ile video düzenleme ihtiyaçlarınızda profesyonel çözümler sunuyoruz. Tanıtım çekimleri, düğün, etkinlik, organizasyon, reklam çekimleri, sosyal medya klipleri ve tüm video montaj ihtiyaçlarınız için bize ulaşın.

Kurumsal İntro

Video yada sunumlarınızın başına yada sonuna introlar yerleştirerek içeriklerinizin daha zengin görünmesini sağlayabilirsiniz. Introlar video yada sunumlarınıza ayrı bir görsellik katar.

Grafik Tasarım Hizmetlerimiz

Reklam Filmi
Tanıtım Filmi
Sosyal Medya Videoları
Kamu Spotu
Fotoğraf Çekimi
Drone Çekimi
Ürün Çekimi
Montaj & Kurgu