----------------

info@asistanin.com

+90 352 353 36 38

 • Fotoğraf & Video

  Fotoğraf & Video

  Prodüksiyon

  Görsel iletişimin güçlenmesi ile beraber, firmalar daha kalıcı olabilmek ve insanları daha çok etkileyebilmek için görselliğe ve işitselliğe daha çok önem vermeye başlandı. İnsanların tercih seçenekleri arttıkça firmalar arasındaki rekabette arttı ve tanıtım yapabilmek için yeni yollar aramaya başladılar. Eskiden sadece fotoğraflar yoluyla tanıtım yapabiliyorlarken artık fotoğrafları art arda göstererek onları hareketli hale getirmeyi başardılar ve videolar bu şekilde hayatımıza girdi.

  Reklamın çok önemli bir parçası haline gelen videolar tanıtım filmlerinin vazgeçilmez parçası oldu. Dünya üzerindeki insanların %90’dan fazlasının neredeyse gününün tamamını video izleyerek geçirdiğini düşünürsek videoları ne kadar sevdiğimizi görebiliriz.

  Kaliteli Ve Özgün İçerik

  Videolar sayesinde verilmek istenilen mesaj en kısa sürede en doğru şekilde anlatabiliyor Aynı zamanda görsel ve işitsel olarak verilen mesajların daha kalıcı olduğu da araştırmalar tarafından doğrulanıyor. Günümüzde videolar markaların imajlarını temsil eden en önemli niteliklerden biri haline gelmiştir.

  Ürünlerinizin ve hizmetlerinizin tanıtım videolarını çekerken, hedef kitle analizi ve imajınıza uygun kurgular tasarlayarak, kaliteli içerikler üretiyoruz. Son teknoloji modern ekipmanlarımız ile havadan ve karadan çekimler yaparak doğru açıları yakalamaya çalışıyoruz. Video çekim sürecindeki işbirlikçi tavrımız ile sizlerin istekleri doğrultusunda gerçekleşen çekimlerde, ekibimizin bir parçası gibi hissetmenize önem veriyoruz. Fabrika videolarından, mağaza videolarına birçok alanda hizmet vermekteyiz. Doğru açıdan bakarsak her şeyin güzelleşeceğine inancımız tam.

  Reklam Filmi Çekimi

  Reklam Filmi, günümüzde genişleyen ürün yelpazesi ve buna bağlı artan rekabetle birlikte markalar için olmazsa olmaz bir hâl almıştır. İşte biz de tam bu noktada, markanıza en uygun reklam filmini hazırlayarak rakiplerinizden ayrışmanızı ve satışlarınızı artırmayı hedefliyoruz.

  Marka & Ürün Tanıtım Filmi

  Kurumsal tanıtım filmi ile markanıza olan güven duygusunu tazeleyebilirsiniz. Tanınan bir marka güven verir, güven sürekli satış getirir. Bunu çok iyi biliyoruz ve markanızı doğru şekilde anlatacak kurumsal tanıtım filmleri ve reklam filmleri hazırlıyoruz.

  Kurgu Montaj

  Montaj uzmanlarımız ile video düzenleme ihtiyaçlarınızda profesyonel çözümler sunuyoruz. Tanıtım çekimleri, düğün, etkinlik, organizasyon, reklam çekimleri, sosyal medya klipleri ve tüm video montaj ihtiyaçlarınız için bize ulaşın.

  Kurumsal İntro

  Video yada sunumlarınızın başına yada sonuna introlar yerleştirerek içeriklerinizin daha zengin görünmesini sağlayabilirsiniz. Introlar video yada sunumlarınıza ayrı bir görsellik katar.

  Grafik Tasarım Hizmetlerimiz

  Reklam Filmi
  Tanıtım Filmi
  Sosyal Medya Videoları
  Kamu Spotu
  Fotoğraf Çekimi
  Drone Çekimi
  Ürün Çekimi
  Montaj & Kurgu