----------------

info@asistanin.com

+90 352 353 36 38

 • Sosyal Medya Danışmanlığı

  Sosyal Medya Danışmanlığı

  Sosyal Medya Danışmanlığı

  Asistanın Dijital Reklam Ajansı olarak müşterilerimize profesyonel olarak sosyal medya danışmanlığı vermekteyiz, sosyal medya yönetimi paketleri ile birlikte eğer sizlerin sosyal medya hesaplarınız yoksa açılması, kurulması ve optimize edilmesi hizmetini de veriyoruz. Markanızın yada kişilerin sosyal medyada karşılaşacağı A’dan Z’ye her şey, talebiniz doğrultusunda sosyal medya danışmanlığı hizmetimiz ile bizim sorumluluğumuzdadır.

  Eğer sizin de profesyonel bir bir sosyal medya danışmanlığı hizmetine ihtiyacınız varsa, yapmanız gereken tek şey, ihtiyaçlarınızı belirlemek ve gerisini alanında uzman web tasarım, yazılım ve danışmanlık ekibimize bırakmaktır.

  Sosyal Medya Danışmanlığı Hizmetlerimiz

  Sosyal medya danışmanlığı, kısıtlı bilgi ve argümanla, markanız veya şirketiniz hakkında sosyal medya üzerinde algı yönetimi yaparak size maksimum sempati kazandıran hizmetlerdir.

  Görev aldığı kurumun sosyal medya hesaplarını oluşturur ve yönetir. Sosyal medyada reklam ve pazarlama stratejileri oluşturur ve takibini yapar. Kuruma ait özel kampanya, etkinlik, anket ve bilgileri oluşturur ve duyurur. Yapılan her bir anket ve etkinliğin etkileşim raporunu kaydeder. Sosyal medyadaki insanlarla kurum arasında bir güven bağının oluşmasını sağlayarak sadakati güçlendirir. Sosyal ağlardaki görsel tasarımları yönetir ve yönlendirir. Reklam ve kampanyalara ait geri dönütleri alarak firmaya bildirir. Bu sayede firma, kampanya ve anketlerin müşteri üzerindeki reaksiyonunu görmüş olur. Hedefi sosyal medya hesaplarındaki hayran/ üye sayısını ve etkileşimi arttırmaktır. Dolaylı yoldan bir çeşit satış danışmanı rolü üstlenir. Hedefi firmanın ürün ve hizmetlerindeki satışı arttırmaktır. Markanın sürekli olarak güncel kalmasını sağlar. Bu sayede müşterilerin gözünün olduğu hissedilen marka, daha fazla talep görür. Sosyal medyayı kullanan 2 milyarı aşkın insanın mümkün olan çoğunluğunu etkileyerek firmanıza çekmeye çalışır.

  Doldurarak kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

  Sosyal medya reklamı ürün ve hizmetlerin Facebook, Twitter, LinkedIn vs. gibi sosyal platformlarda bir kişisel ağ yaratıp kullanıcılar ile iletişime geçerek tanıtımı yapmaktır.

  Hedef kitlenin doğru analizi, markanızın ürün ve hizmetlerinize ilişkin tanıtımların doğru kullanıcılarla buluşmasını ve bu sayede sosyal medya reklamlarının somut karşılığını almanızı sağlar.

  Sosyal medya reklamlarının işletmeler açısından; marka bilinirliğini uygun maliyetlerde artırma, gelişmiş arama motoru sıralaması ile hedef kitleyi genişletme, daha yüksek dönüt oranları vs. gibi birçok avantajı vardır.

  Projeler sayfamızdan Sosyal Medya Danışmanlığı örneklerini inceleyebilirsiniz.

  Aklınıza takılan sorular için İletişim Formunu Doldurarak, +90 352 353 36 38‘ten arayarak veya +90 850 532 36 38 WhatApp Destek Hattı üzerinden bizlerle iletişime geçebilisiniz.

  Rakip Analizi
  Hesap Oluşturma
  Hesap Yönetimi
  Dijital Pazarlama
  Fotoğraf Video Çekimi
  Görsel Tasarım
  Görsel Paylaşım
  Reklam Yönetimi