----------------

info@asistanin.com

+90 352 353 36 38

 • Bayiliklerimiz

  Bayiliklerimiz

  BilSoft Yazılım Kayseri & Nevşehir Yetkili Bölge Bayi

  BilSoft Yazılım Web yazılım, tasarım, hosting, E-ticaret uygulamaları, internet danışmanlık hizmetleri ve ticari yazılım hizmetleri vermek üzere 2005 yılında kuruldu.

  Teknoloji ile rekabetçi şirket olma arasındaki hızla güçlenen bağlantı, işletmeleri gelişen teknolojiye ayak uydurma konusunda değişik konularda yatırımlara yöneltmektedir. Online Otomasyon Sistemleri ve E-Ticaret çözümleri işletmeleri günümüz teknoloji imkanlarıyla buluşturan, rekabetçi firma olma yolunda fark yaratan konulardır.

  Canias ERP Kayseri Bayi

  1989 yılında Yaşar Hakan Karabiber tarafından Almanya’nın Karlsruhe şehrinde kurulmuş olan IAS (Industrial Application Software), dinamik ve yenilikçi, Kurumsal Kaynak Planlama (ERP) çözümleri konusunda uzmanlaşmış bir firmadır.

  Kurulduğu günden itibaren 1990 yıllarının başında operasyonlarını Fransa, İngiltere, İrlanda, Avusturya gibi diğer Avrupa ülkelerine doğru genişletmiştir. 1994 yılında IAS, araştırma ve geliştirme (Ar-Ge) çalışmalarına sadece teknolojiyi takip etmek için değil, kendi teknolojisini geliştirmek adına yatırım yapma kararı almıştır. Bu çerçevede IAS Türkiye bünyesinde kurulan Ar-Ge departmanı, hızlı gelişen teknolojileri ve müşteri taleplerini değerlendirmek adına İstanbul’da faaliyetlerine başlamıştır. Ar-Ge departmanı; bu çerçevede çalışmalarına başlamış ve 1997 yılında iş süreçlerini kodlamak için özel tasarlanan “TROIA Yazılım Geliştirme Platformunu piyasaya sunmuştur.

  Xloop Interactive Kayseri & Nevşehir Gold Bayi

  Xloop Interactive, 2014 yılında kurulmuş yaratıcı bir yazılım şirketidir. 2015 yılı itibari ile şirketin odak noktası haritalı sunum araçları olup, geliştirdikleri araçlar insanların projelerini, hikayelerini ve hatta yaşadıkları yeri anlatmalarına katkıda bulunmuştur. Bu doğrultuda şirket, kurulduğu günden bu yana veri odaklı ve interaktif harita araçlarını hedef almıştır. Hedef kitlede; Bakanlıklar, belediyeler, üniversiteler, kalkınma ajansları, özel sektör profesyonelleri ve daha pek çok sektör var. Xloop Interactive, geliştirdiği ve yeni bir trend yarattığı ürünlerle sunum yazılımları pazarında farkını ortaya koydu.

  XLOOP Bayilik Yetki Belgesi

  Ürünler:

  AkınSoft Yazılım Kayseri Yetkili Bayi

  Kendi öz sermayesi ile yapılanan (hiçbir sermaye desteği almayan) AKINSOFT, Şirketleştiği 4 Aralık 1996 tarihini Dünya Bilişimciler Günü” olarak dünyaya armağan etti.

  Kendi bünyesinde sağladığı disiplin, hedef ve ilkelerinden asla taviz vermeden başarılı çalışmaları ile dünyada hızla yayılan AKINSOFT, kurulduğu günden bugüne müşteri portföyünü ve çalışan sayısını artırarak sektörünün bir numaralı şirketi olma yolunda emin adımlarla ilerliyor.

  1995’te başladığı bu yolda bugün 32 ülkede (17.09.2020) 2000’i aşkın Çözüm Ortağı ile geniş bir aile yapısına sahip olan AKINSOFT; ERP Çözümleri, Muhasebe Programları, Ticari Programlar, Sektörel Programlar, Web Programları ve Mobil Programlar olmak üzere 120’yi aşkın yazılımın yer aldığı birçok sektöre hitap edebilen Türkiye’nin en geniş program arşivine sahip, müşterilerine en iyi hizmeti götürmeyi hedefleyen köklü ve büyük bir şirkettir.

  Akın Soft Bayilik Yetki Belgesi

  Ürünler: