----------------

info@asistanin.com

+90 352 353 36 38

 • Logo Tasarım

  Logo Tasarımı

  Firmanızın adeta kimliği olacak olan logo tasarımlarının her zaman sizleri bir kademe daha ön plana götürmektedir. Bu anlamda da artık sizler de logo tasarım işlemleriniz de kaliteyi yakalayabilecek ve sizler için özel olarak hazırlayacağımız logolar sayesin de müşterilerinizin her zaman aklında kalacaksınız. Görsel medya alanında ki en önemli faktör, firmanızın logosunun tasarımı gördüğü anda sizin firmanızın olduğunu akılda bırakmaktır. Tüm sektörler ile ilgili profesyonel logo çalışmalarımız beğenme garantilidir. Hayalinizdeki dizaynın bir tık ötesi kalitesinde hazırladığımız logo tasarımlarının örneklerini Portfolyo sekmesinden Logo Tasarımı sayfasından inceleyebilirsiniz. Web sitemizden diğer şirketlere yaptığımız logo tasarımlarımızı inceledikten sonra ücretsiz fiyat teklifi alınız.

  Logo Tasarım Hakkında

  Logolar, firmaların kimliklerini yansıtır ve profesyonel ölçekte, firmaya uygun olarak tasarlanması gerekir. Çünkü kullanılacak olan logolar, firmaların tüm pazarlama faaliyetlerinde kullanılır ve bu nedenle, hataya kesinlikle yer vermez. Logo tasarım hizmeti almak istediğiniz firma da bu çerçevede tasarım programlarına hâkim olması gerekir. Bu şekilde hem logo tasarımları konusunda firmanızın kimliği yansıtılmış olur, hem de tasarım ile müşterilerinizin akıllarında kalmış olursunuz. Asistanın Danışmanlık ve Reklamcılık olarak, talep ettiğiniz logoyu, talep ettiğiniz renk, desen ve uygun içeriklerle en kısa sürede sizlere sunuyoruz.

  Logo Tasarımı Neden Önemlidir?

  Günümüzde artık pazarlama faaliyetlerinin önemi her geçen gün artmakta ve bu artış, firmaların farklı alanlara yönelmesine sebep olmaktadır. Bu alanların başında ise, logo tasarım hizmeti gelir. Peki, logo tasarım hizmetinin önemi nedir? Firmaya ne kadar? Sizlere bundan bahsedelim.

  • Logo, kimliğiniz ve kendinizi yansıtma biçiminizdir.
  • Logo ile müşterilerinizin akıllarından kalabilirsiniz.
  • Tanıtım ve pazarlama faaliyetlerinizde logonuzu kullanarak, sektör deneyiminizi vurgulayabilirsiniz.
  • Bardak, poşet veya küçük kâğıtlara basılan logolar, müşterilerinizin daima kullanımında olacağı için, onların daima gözlerinin önünde olacaktır.
  • Logonuzun deseni, rengi ve içeriği ile kendinizi ifade edebilirsiniz.
  • Logo ile kurumsal kimliğinizi çevreye yansıtabilirsiniz.
  • Sizi yansıtan bir logo ile rakiplerinizden farklılaşabilirsiniz.
  • Çalışma alanınıza uygun bir logo ile hedef pazardaki kitleye kendinizi daha kolay kanıtlama şansına sahip olursunuz.
  • Yüzlerce kelime ile anlatabileceğiniz bir hizmeti, sizi yansıtan tek bir logo ile hedef kitleye ulaştırabilirsiniz.

  Logo Tasarımında Nelere Dikkat Edilmelidir?

  • Logo, firmanın kimliğini yansıtan önemli bir tasarım olduğundan dolayı, hatalı bir tasarım, hedef kitledeki bilinirliğinizi kaybettirebilir. Bu nedenle, Ajans 7/24 olarak sizlere uzman grafik tasarım ekibimiz ile birlikte, sizi yansıtan, taleplerinize uygun, her alanda kullanabileceğiniz logo tasarım hizmetini veriyoruz. Peki, logo tasarımında nelere dikkat edilmelidir?
  • Logo tasarımı yüzünüz olduğundan dolayı, kurumsal renginiz logonuzun içerisinde bulunması gerekir.
  • Kendinizi tanıtabileceğiniz bir sloganınız varsa, sloganınızı logonuz sayesinde müşterilerinizin dilinde pelesenk haline getirebilirsiniz.
  • Logonuz için markanızı en iyi şekilde tanıtan bir isim bulmalısınız.
  • Logonuz hangi kitleye hitap ediyor ise, ona yönelik tasarım yaptırmalısınız.

  Deneyimli ve talepleri iyi irdeleyen ekibimiz ile birlikte, Asistanın Dijital Reklam Ajansı olarak sizlere logo tasarım hizmeti veriyoruz. Yukarıda bahsettiğimiz unsurlara dikkat ederek, bizlere gerekli olan bilgileri verdiğinizde, kısa süre içerisinde logo tasarımınızı hayata geçirmekteyiz.